Group Membership Request (3.2.2) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Name
ht: Non

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
