Grid Widget (1.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Number of columns
es: Número de columnas

en: Grid
es: Cuadrícula

en: Columns
es: Columnas

en: About
es: Acerca de

en: Uses
es: Usos

en: Field types
es: Tipos de campo
