Grid Widget (1.0.0-rc3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
hr: Atribut

en: Number of columns
hr: Broj stupaca

en: Grid
hr: Mreža

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
