Grid Widget (1.0.0-rc3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
ta: பண்பு

en: Number of columns
ta: பத்திகள் எண்ணிக்கை

en: Grid
ta: கட்டம்

en: Columns
ta: நெடுவரிசை

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
