Grid Widget (1.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: Number of columns
fi: Sarakkeiden määrä

en: Class
fi: Luokka

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Columns
fi: Palstat

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Field types
fi: Kenttätyypit
