Grid Widget (1.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Attribute
hi: विशेषता

en: Number of columns
hi: स्तंभों की संख्या

en: Grid
hi: ढांचा

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
