Grid builder (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Core
ast: Motor
