Grid builder (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Core
fa: هسته
