Grid builder (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Core
fr: Cœur

en: Fluid
fr: Fluide
