Grid builder (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Core
hr: Jezgra
