Grid builder (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Core
my: အူကြောင်း
