Grid builder (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Core
is: Kjarni
