GridStack (3.0.2) - en to eo translation catalogue (28 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: default
eo: defaŭlto

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: ID
eo: Identigilo

en: Configure
eo: Agordu

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Color
eo: Koloro

en: Blog
eo: Blogo

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Provider
eo: Provizanto

en: Revert
eo: Malfari

en: Apply
eo: Apliku

en: Float
eo: Glitpunktnombro

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
