GridStack (8.x-2.12-rc1) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Width
ne: चौडाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Color
ne: रंग

en: Blog
ne: ब्लग

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Source
ne: स्रोत

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
