GridStack (8.x-2.9) - en to ro translation catalogue (51 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: default
ro: implicit

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Back
ro: Înapoi

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Help
ro: Ajutor

en: Background
ro: Fundal

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Configure
ro: Configurează

en: Options
ro: Opţiuni

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Width
ro: Lățime

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Desc
ro: Descendent

en: Color
ro: Culoare

en: Attributes
ro: Atribute

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Provider
ro: Furnizor

en: Close
ro: Închideți

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Source
ro: Sursă

en: Revert
ro: Revenire

en: Updating
ro: Actualizare

en: Style
ro: Stil

en: Installed
ro: Instalat

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: Apply
ro: Aplică

en: Float
ro: Virgulă mobilă

en: Form
ro: Formular

en: Classes
ro: Clase

en: Column
ro: Coloană

en: Styles
ro: Stiluri

en: Saving
ro: Se salvează

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: No classes
ro: Fără clase

en: Breakpoint
ro: Punct de întrerupere

en: Responsive Image
ro: Imagine adaptivă
