Group (2.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (44 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Administration
ast: Alministración

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: n/a
ast: n/d

en: User
ast: Usuariu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Configure
ast: Configurar

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: Published
ast: Espublizáu

en: Title field label
ast: Títulu pa la etiqueta del campu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: URL alias
ast: Alias pa la URL

en: Nodes
ast: Noyos

en: Owner
ast: Dueñu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Uninstall
ast: Desinstalar

en: Install
ast: Instalar

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.

en: Permissions
ast: Permisos

en: Installed
ast: Instaláu

en: Date created
ast: Data de creación
