Group (2.0.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (32 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: n/a
sr: нема

en: User
sr: Корисник

en: Exclude
sr: Изостави

en: Roles
sr: Улоге

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: @type %title has been created.
sr: @type %title је направљен.
