Group (2.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (97 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Delete group
et: Kustuta grupp

en: Administration
et: Haldus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Back
et: Tagasi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: n/a
et: puudub

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Configure
et: Seadistus

en: Exclude
et: Jäta välja

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Title field label
et: Pealkirja välja silt

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Nodes
et: Postitused

en: groups
et: grupid

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Members
et: Liikmed

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Uninstall
et: Eemaldamine

en: Install
et: Paigalda

en: Add group
et: Lisa grupp

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Reference
et: Viide

en: Permissions
et: Õigused

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Scope
et: Ulatus

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Group settings
et: Grupi seaded

en: Apply
et: Rakenda

en: Permission
et: Õigus

en: Language code
et: Keele kood

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
et: @type: %title redaktsioon %revision kustutatud.

en: Provided by
et: Allikas

en: Available
et: Saadaval

en: Offset
et: Nihe

en: Joined
et: Liitus

en: Delete node
et: Kustuta postitus

en: Add @type
et: Lisa @type

en: Save permissions
et: Salvesta õigused

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Admin
et: Administraator

en: Add new content
et: Uue sisu lisamine

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: @type %title has been created.
et: @type %title on loodud.

en: @type %title has been updated.
et: @type %title on uuendatud.

en: Add @name
et: Lisa @name

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
et: Redaktsioon %revision-date @type %title on kustutatud.

en: Delete earlier revision
et: Kustuta eelnev redaktsioon

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
et: Ebakorrektne masinloetav nimetus. Sisesta nimetus, mis erineb sellest: %invalid.

en: Edit permissions
et: Muuda õiguseid

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Edit %label
et: Muuda %label

en: Plugin ID
et: Plugina ID

en: Whether a new revision should be created by default
et: Kas vaikimisi peaks looma uue redaktsiooni
