Group (2.0.0-rc2) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Add new content
lo: ເພີ້ມເນື້ອໃນໃໝ່
