Group (2.0.0-rc2) - en to ug translation catalogue (29 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Uninstall
ug: ئۆچۈرۈش

en: Install
ug: قاچىلاش

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Language code
ug: تىل كودى

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن
