Group (2.0.1) - en to bg translation catalogue (52 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Administration
bg: Администриране

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Back
bg: Назад

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Title field label
bg: Поле за заглавие

en: Revisions
bg: Редакции

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Uninstall
bg: Деинсталация

en: Install
bg: Инсталирай

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Permissions
bg: Права

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Apply
bg: Търси

en: Permission
bg: Разрешение

en: Language code
bg: Код на език

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
bg: @type: изтрита %title редакция %revision.

en: Joined
bg: Регистриран

en: Save permissions
bg: Запис на правата

en: @type %title has been created.
bg: @type %title е създаден/a.

en: @type %title has been updated.
bg: @type %title е актуализиран/a.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
bg: Редакцията от %revision-date на @type %title е изтрита.

en: Delete earlier revision
bg: Изтрий предишна редакция
