Group (2.0.1) - en to my translation catalogue (42 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Delete group
my: အဖွဲ့ကို ဖျက်သိမ်းပါ

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Add new content
my: အကြောင်းအရာသစ်ထည့်ရန်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ

en: Group type
my: အုပ်စုအမျိုးအစား
