Group (2.3.2) - en to fy translation catalogue (14 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Save configuration
fy: Ynstellings bewarje

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Language
fy: Taal

en: Administration
fy: Behear

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Settings
fy: Ynstellings

en: View
fy: Besjen

en: User
fy: Brûker

en: Anonymous
fy: Anonym

en: Language code
fy: Taalkoade

en: Add new content
fy: Nije ynhâld tafoegje
