Group (2.3.1) - en to gu translation catalogue (45 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Group
gu: સમૂહ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Delete group
gu: જૂથ રદ કરો

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Exclude
gu: બાકાત

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Uninstall
gu: દૂર કરો

en: Add group
gu: જૂથ ઉમેરો

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Permission
gu: પરવાનગી

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Joined
gu: જોડાયા

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Not restricted
gu: પ્રતિબંધિત નથી

en: Edit URL
gu: URL સંપાદિત કરો

en: Edit %label
gu: %label સંપાદિત કરો
