Group (2.3.2) - en to jv translation catalogue (63 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Exclude
jv: Kejābā

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Title field label
jv: Judul field

en: Revisions
jv: Owah-owahan

en: Nodes
jv: Node

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Uninstall
jv: Dicopot

en: Install
jv: Dipasang

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Installed
jv: Dipasang

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak revisi sākā %revision-date?

en: Joined
jv: Nggabung

en: Save permissions
jv: Simpen kawenangan

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Add new content
jv: Tambah kontén anyar

en: @type %title has been created.
jv: @type %title uwis digawé .

en: @type %title has been updated.
jv: @type %title uwis dianyari.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
jv: Revisi sākā %revision-date nang @type %title uwis dibusak.

en: Delete earlier revision
jv: Busak revisi terakhir

en: Not restricted
jv: Ora aman

en: Edit URL
jv: Sunting URL

en: Date changed
jv: Tanggal diowahi

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
jv: Jeneng kewaca-mesin ora sah. Leboknā jeneng liya seliyané %invalid.

en: Asc
jv: Urut Maju
