Group (3.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (105 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Delete group
ca: Esborra el grup

en: Administration
ca: Administració

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Back
ca: Enrere

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: n/a
ca: n/d

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Configure
ca: Configura

en: Exclude
ca: Exclou

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Group ID
ca: ID del grup

en: Title field label
ca: Etiqueta del camp títol

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: groups
ca: grups

en: Owner
ca: Propietari

en: Members
ca: Membres

en: group
ca: grup

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Uninstall
ca: Desinstal·la

en: Install
ca: Instal·la

en: Edit group
ca: Edita grup

en: Add group
ca: Afegeix un grup

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Group members
ca: Membres del grup

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Reference
ca: Referència

en: Permissions
ca: Permisos

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Scope
ca: Àmbit

en: Date created
ca: Data creada

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Group settings
ca: Paràmetres de l'agrupament

en: Apply
ca: Aplica

en: Join group
ca: Uneix-te al grup

en: Leave group
ca: Doneu-vos de baixa del grup

en: Permission
ca: Permís

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
ca: @type: suprimit %title amb revisió %revision.

en: Group node
ca: Node de grup

en: Provided by
ca: Proporcionat per

en: Available
ca: Disponible

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Joined
ca: Afegit

en: Member
ca: Membre

en: Add @type
ca: Afegeix @type

en: Save permissions
ca: Desa els permisos

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Admin
ca: Administrador

en: Applies to
ca: S'aplica a

en: Add new content
ca: Afegeix un contingut nou

en: Config
ca: Configuració

en: @type %title has been created.
ca: S'ha creat @type %title.

en: @type %title has been updated.
ca: S'ha actualitzat @type %title.

en: Group nodes
ca: Nodes de grup

en: Group types
ca: Tipus de grup

en: Add @name
ca: Afegeix @name

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
ca: S'ha esborrat la revisió de %revision-date de @type %title.

en: Delete earlier revision
ca: Suprimeix una revisió anterior

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: Edit URL
ca: URL d'edició

en: Date changed
ca: Canvi de data

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ca: Nom llegible-per-la-màquina no vàlid. Introduïu un nom diferent de %invalid.

en: Group type
ca: Tipus d'agrupament

en: Edit permissions
ca: Edita els permisos

en: Master
ca: Mestre

en: Group membership
ca: Membres del grup

en: Edit %label
ca: Edita %label

en: Plugin ID
ca: ID del connector

en: Adds users to groups as members.
ca: Afegeix usuaris a grups com a membres.
