Group (3.0.0-beta1) - en to mk translation catalogue (14 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: List
mk: Листа

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Roles
mk: Улоги

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: Uninstall
mk: Деинсталација

en: Add @type
mk: Додај @type

en: - All -
mk: - Сите -
