Group (3.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (45 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Groups
mr: समुह

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Delete group
mr: समुह मिटावा

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Back
mr: मागे

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: groups
mr: समुह

en: Owner
mr: मालक

en: group
mr: समुह

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Install
mr: इन्स्टॉल

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Admin
mr: व्यवस्थापक

en: @type %title has been updated.
mr: @type %title संग्रहीत केले

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
