Group (3.0.0-beta4) - en to ka translation catalogue (41 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Delete group
ka: ჯგუფის წაშლა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Group ID
ka: ჯგუფის ID

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Install
ka: დაყენება

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Permission
ka: უფლება

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
