Group (3.1.0) - en to no translation catalogue (97 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Title
no: Tittel

en: Save configuration
no: Lagre innstillinger

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Content
no: Innhold

en: Groups
no: Grupper

en: Group
no: Gruppe

en: Author
no: Forfatter

en: List
no: Liste

en: Cancel
no: Avbryt

en: Remove
no: Fjern

en: Description
no: Beskrivelse

en: Language
no: Språk

en: Delete group
no: Slett gruppe

en: Administration
no: Administrasjon

en: Edit
no: Rediger

en: Weight
no: Vekt

en: Settings
no: Innstillinger

en: Name
no: Navn

en: Back
no: Tilbake

en: Label
no: Etikett

en: View
no: Vis

en: n/a
no: &mdash;

en: User
no: Bruker

en: Configure
no: Konfigurer

en: Exclude
no: Ekskluder

en: Roles
no: Roller

en: Published
no: Publisert

en: Group ID
no: Gruppe-ID

en: Title field label
no: Etikett for overskriftfeltet

en: Revisions
no: Versjoner

en: URL alias
no: URL-alias

en: Nodes
no: Innhold

en: groups
no: grupper

en: Owner
no: Eier

en: Members
no: Medlemmer

en: group
no: gruppe

en: Anonymous
no: Anonym

en: Uninstall
no: Avinstaller

en: Install
no: Installer

en: Edit group
no: Rediger gruppe

en: Add group
no: Legg til gruppe

en: Are you sure you want to delete %name?
no: Er du sikker på at du vil slette %name?

en: Manual
no: Manuell

en: The changes have been saved.
no: Endringene har blitt lagret.

en: Reference
no: Referanse

en: Permissions
no: Tillatelser

en: Installed
no: Installert

en: Date created
no: Dato opprettet

en: @type: deleted %title.
no: @type: %title slettet.

en: Unpublished
no: Upublisert

en: Group settings
no: Gruppeinnstillinger

en: Join group
no: Bli med i gruppe

en: Leave group
no: Forlat gruppe

en: Group roles
no: Grupperoller

en: Permission
no: Tillatelse

en: Language code
no: Språkkode

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
no: Er du sikker på at du vil slette versjonen fra %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
no: @type: %title versjon %revision slettet.

en: Group node
no: Gruppenode

en: Provided by
no: Kommer fra

en: Available
no: Tilgjengelig

en: Member
no: Medlem

en: Add @type
no: Legg til @type

en: Save permissions
no: Lagre tillatelser

en: Entity type
no: Entitetstype

en: Applies to
no: Gjelder for

en: Add new content
no: Legg til nytt innhold

en: Created on
no: Laget den

en: @type %title has been created.
no: @type %title ble opprettet.

en: @type %title has been updated.
no: @type %title ble oppdatert.

en: Group types
no: Gruppetyper

en: Machine-readable name
no: Maskinlesbart navn

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
no: Versjonen fra %revision-date av %title, innholdstype @type, ble slettet.

en: Delete earlier revision
no: Slett tidligere versjon

en: Add member
no: Legg til medlem

en: Not restricted
no: Ikke avgrenset

en: Edit URL
no: Rediger URL

en: Date changed
no: Dato endret

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
no: Ugyldig maskinlesbart navn. Skriv inn et annet navn enn %invalid.

en: Group type
no: Gruppetype

en: Edit permissions
no: Rediger tillatelser

en: Group membership
no: Gruppemedlemsskap

en: All entities
no: Alle entiteter

en: Edit %label
no: Rediger %label

en: Add existing content
no: Legg til eksisterende innhold

en: Group role
no: Grupperolle

en: Outsider
no: Utenforstående

en: Plugin ID
no: Tilleggs-ID

en: Whether a new revision should be created by default
no: Hvorvidt en ny revisjon skal opprettes som standard

en: View entity
no: Vis entitet

en: Adds users to groups as members.
no: Legg til brukere som medlemmer i grupper

en: Groups that were created by you will still list you as the owner.
no: Grupper som var opprettet av deg vil fortsatt vise deg som eier av gruppa.

en: Groups that were created by you will remain visible.
no: Grupper som var opprettet av deg vil fortsatt være synlige.

en: Group creator must complete their membership
no: Den som oppretter gruppe må ha fullført sin medlemsinformasjon

en: Add existing entity
no: Legg til eksisterende innhold
