Group (3.2.2) - en to mn translation catalogue (35 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Delete group
mn: Групп устгах

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Configure
mn: Тохируулах

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах
