Group (3.3.4) - en to br translation catalogue (13 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Administration
br: Mererezh

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: Permissions
br: Aotreoù

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: Administrator
br: Melestrer
