Group (8.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (76 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Delete group
lv: Dzēst grupu

en: Audience
lv: Lasītāji

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Back
lv: Atpakaļ

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Error
lv: Kļūda

en: Exclude
lv: Neiekļaut

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Group ID
lv: Grupas ID

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Uninstall
lv: Atinstalēt

en: Install
lv: Instalēt

en: Add group
lv: Pievienot grupu

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Group members
lv: Grupas biedri

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Installed
lv: Instalēts

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Join group
lv: Pievienoties grupai

en: Leave group
lv: Pamest grupu

en: Group roles
lv: Grupas lomas

en: Permission
lv: Atļauja

en: Group node
lv: Grupas mezgls

en: Provided by
lv: Nodrošina

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Joined
lv: Pievienojās

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Save permissions
lv: Saglabāt atļaujas

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: Date changed
lv: Datums izmainīts

en: Edit permissions
lv: Labot atļaujas

en: Create @type
lv: Izveidot saturu: @type
