Group (8.x-1.0-rc5) - en to si translation catalogue (24 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Delete group
si: සමූහය මකන්න

en: Administration
si: පාලනය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Permissions
si: අවසර

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
