Group (8.x-1.0-rc5) - en to sq translation catalogue (45 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Administration
sq: Administrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Error
sq: Gabim

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Title field label
sq: Etiketa e fushës së titullit

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Uninstall
sq: Çinstalo

en: Install
sq: Instalo

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Permissions
sq: Të drejta

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: Permission
sq: Të drejta

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: @type %title has been deleted.
sq: @type %title u eleminua.

en: Save permissions
sq: Ruaj të drejtat

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Add new content
sq: Krijo përmbajtje të re

en: @type %title has been created.
sq: @type %title u krijua.

en: @type %title has been updated.
sq: @type %title u përditësua.
