Group (8.x-1.4) - en to nn translation catalogue (51 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Back
nn: Attende

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Error
nn: Feil

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Roles
nn: Roller

en: Published
nn: Publisert

en: Title field label
nn: Etikett for tittelfeltet

en: Revisions
nn: Utgåver

en: group
nn: gruppe

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Uninstall
nn: Avinstaller

en: Install
nn: Installer

en: Edit group
nn: Rediger gruppe

en: Add group
nn: Legg til gruppe

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Permissions
nn: Rettar

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Group settings
nn: Innstillingar for gruppe

en: Apply
nn: Bruk

en: Language code
nn: Språkkode

en: Add new content
nn: Legg til nytt innhald

en: @type %title has been created.
nn: @type %title har vorte oppretta.

en: @type %title has been updated.
nn: @type %title er oppdatert.

en: - All -
nn: - Alle -

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn

en: Revision log message
nn: Loggmelding for revisjonen
