Group (8.x-1.5) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Error
de: Fähler

en: Revision ID
de: Revisions-ID

en: URL alias
de: URL-Alias

en: Install
de: Installiere
