Group (8.x-1.5) - en to sk translation catalogue (109 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Delete group
sk: Vymazať skupinu

en: Administration
sk: Administrácia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Back
sk: Späť

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Error
sk: Chyba

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Published
sk: Zverejnené

en: Title field label
sk: Menovka poľa Nadpis

en: Revisions
sk: Revízie

en: URL alias
sk: Alias URL adresy

en: Nodes
sk: Uzly

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Members
sk: Členovia

en: group
sk: skupina

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Install
sk: Inštalácia

en: Edit group
sk: Upraviť skupinu

en: Add group
sk: Pridať skupinu

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Group members
sk: Členovia skupiny

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Manual
sk: Manuálne

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Installed
sk: Inštalované

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Group settings
sk: Nastavenia skupiny

en: Apply
sk: Použiť

en: Join group
sk: Vstúpiť do skupiny

en: Leave group
sk: Opustiť skupinu

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: @type: deleted %title revision %revision.
sk: @type: odstránené %title revízia %revision.

en: Group node
sk: Uzol typu Skupina

en: Available
sk: Dostupné

en: Offset
sk: Ofset

en: Joined
sk: Členom od

en: Delete node
sk: Vymazať uzol

en: Member
sk: Člen

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: Save permissions
sk: Uložiť oprávnenia

en: Entity type
sk: Typ entity

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Admin
sk: Administrátor

en: Applies to
sk: Uplatňuje sa na

en: Add new content
sk: Pridať nový obsah

en: Created on
sk: Vytvorené

en: @type %title has been created.
sk: @type %title bol vytvorený.

en: @type %title has been updated.
sk: @type %title bol aktualizovaný.

en: Group nodes
sk: Uzly skupiny

en: Group types
sk: Typy skupiny

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
sk: Revízia @type %title z %revision-date bola odstránená.

en: Delete earlier revision
sk: Odstrániť predchádzajúcu revíziu

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: Date changed
sk: Dátum zmenený

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
sk: Neplatné strojovo čitateľné meno. Zadajte iné meno ako %invalid.

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií

en: Edit permissions
sk: Spravovať oprávnenia

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Revision user
sk: Používateľ revízie

en: Briefly describe the changes you have made.
sk: Stručne opíšte zmeny, ktoré ste urobili.

en: Edit %label
sk: Upraviť %label

en: Plugin configuration
sk: Konfigurácia doplnku

en: The time that the current revision was created.
sk: Čas vytvorenia aktuálnej revízie.

en: The user ID of the author of the current revision.
sk: Používateľské ID autora aktuálnej revízie.

en: Add existing content
sk: Pridať existujúci obsah

en: Whether a new revision should be created by default
sk: Či sa má predvolene vytvoriť nová revízia

en: Revision create time
sk: Čas vytvorenia revízie
