Group Actions (1.0.0-rc4) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Group
fi: Ryhmä

en: Remove
fi: Poista

en: Update
fi: Päivitys

en: Add
fi: Lisää

en: Operation
fi: Toimenpide

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: dynamic
fi: dynaaminen
