Group Actions (1.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Group
is: Hópur

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: - Select -
is: - Velja -
