Group Bulk Operations (2.0.3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Cancel
lv: Atcelt

en: User
lv: Lietotājs

en: Enter a comma separated list of user names.
lv: Ievadiet ar komatu atdalītu lietotāju vārdu sarakstu.
