Group Bulk Operations (2.0.3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Groups
vi: Nhóm

en: Group
vi: Nhóm

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: User
vi: Người dùng

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args
