Group Bulk Operations (3.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: User
sk: Používateľ

en: Enter a comma separated list of user names.
sk: Zadajte zoznam používateľských mien oddelených čiarkami.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args
