Group Bulk Operations (3.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Groups
da: Grupper

en: Group
da: Gruppe

en: Cancel
da: Annullér

en: User
da: Bruger

en: Enter a comma separated list of user names.
da: Indtast en kommasepareret liste af brugernavne.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args
