Group Bulk Operations (3.1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Groups
id: Grup-grup

en: Group
id: Grup

en: Cancel
id: Batal

en: User
id: Pengguna

en: Enter a comma separated list of user names.
id: Masukkan daftar nama pengguna yang dipisahkan koma.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
id: Menemukan kesalahan ketika memproses @operation dengan argumen : @args
