Group Bulk Operations (3.1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Groups
ro: Grupuri

en: Group
ro: Grup

en: Cancel
ro: Anulare

en: User
ro: Utilizator

en: Enter a comma separated list of user names.
ro: Introduceţi o listă cu nume de utilizatori separată prin virgulă.
