Group clone (1.1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Approve
fa: موافقت

en: Group
fa: گروه

en: Enabled
fa: فعال

en: Content type settings
fa: تنظیمات انواع محتوا

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Clone
fa: تکرار

en: Revert
fa: بازگشت
