Group clone (1.1.0-rc3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Approve
it: Approva

en: Group
it: Gruppo

en: Enabled
it: Attivato

en: Content type settings
it: Impostazioni dei tipi di contenuto

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Clone
it: Clona

en: Revert
it: Ripristina
