Group clone (1.1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Approve
oc: Aprovar

en: Group
oc: Grop

en: Enabled
oc: Activat

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Clone
oc: Clonar

en: Revert
oc: Restablir
