Group clone (1.2.0-rc1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Group
az: Qrup

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Revert
az: Qaytarma
